KONST / Litografier / Litografi 17188030
nr 1718 8030
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Litografi, Stockholm. Signerad, numrerad 134/150. Bildmått: 35x49cm, yttermått inklusive ram: 56x68cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:41:26
24/8 22:14:52
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe